Telefon
WhatsApp
  • 23 Şubat 2021, 21:07
ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Petek Group ; endüstri sektöründe, temiz ortamların kalite algısını arttırdığının farkındadır. Sektörünüzdeki spesifik kirlenme türleri belli zorluklara neden olur. Ayrıca, çalışanlarınıza güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı ve sağlıklarına gelebilecek her türlü riski önlemeyi kendinize görev addediyorsunuz.

Bir ticari tesis işletmecisi olarak, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın iyi hissetmesine yardımcı olan bir ortam yaratmak asıl hedefiniz. Tesisinizin görünür temizlik derecesi bu nedenle özellikle önemli bir faktördür.  Petek Group mükemmel temizlik sonuçları sağlama zorluklarınızın farkındadır ve dükkanlara, alışveriş merkezlerine, büyük mağazalara ve ofis binalarına ihtiyaca özel çözümler sunar.
 
Ticari ve endüstriyel tesisler için 360° Koruma Programımız operasyonlarınızı temiz, güvenli ve verimli yapmanıza yardımcı olan tesise özel çözümler sunmak üzere tasarlanmıştır.  Petek Group’un eğitimli satış kadrosu planlanmış ve acil durum ziyaretleriyle günlük operasyonlarınızda aktif olarak sizi destekler. 360° Koruma:
  • Özel ürünlerle spesifik kirlenmeler üzerindeki temizlik etkisini en üst düzeye çıkarmanıza
  • Küçük ve büyük yüzeylere özel çözümlerle tesise özel ihtiyaçları karşılamanıza
  • Gıda kaynaklı hastalıkları önlemek için kantin ve mutfak gereçlerini temiz ve ışıl ışıl tutmanıza
  • Zaman tasarrufu sağlamak için proseslerinizi optimize etmenize yardımcı olur.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0256) 214 23 15

BİZ SİZİ ARAYALIM