Telefon
WhatsApp
GAP YAPI

GAP YAPI

Başarıya ve güce tesir eden en önemli unsurun, şirketin ana faaliyetlerine odaklanabilmesi olduğu inancındayız. Hizmet alınacak kurumun bilgi ve becerisi, gerekli kaynaklara sahip olması ve deneyimi büyük önem taşır.

PETEK İNŞAAT olarak sizlerin ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü geliştirebilecek kaynak zenginliğine, detaylı uygulamaların üstesinden gelebilen bir yapıya, esnekliğe, inşaat sektöründe konusunda uzmanlığı bulunan bir ekibe sahibiz. 

Kurulduğu 1986 yılından beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten PETEK İNŞAAT, 1993 yılından itibaren yurdumuzun çeşitli yerlerinde hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

30 yıllık tecrübesiyle, 1990’lı yıllardan itibaren "İnsanımızın doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak Ege Bölgesinin  çeşitli bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeleri hayata  geçirmiştir.

PETEK İNŞAAT “ Bulunduğu Şehre değer katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projelerinden, Petek-1   Petek-2 , Petek-3 , Petek-4 , Petek Life , Petek Confort  sahiplerine teslim edilmiştir. 

Bugüne kadar birçok Resmi ve Özel konutun inşasına imza atan Petek  inşaat bundan sonra  yaşam merkezleri yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

PETEK İNŞAAT , bugün konut yapmak başta olmak üzere Resmi Bina işleri ile birlikte; Mimari Proje üretimi alanında hizmet vermekle beraber bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür. Etkinlik gösterdiği sektörlerde hayalleri zorlayan yeni projeleri gerçeğe dönüştürme peşinde koşan PETEK İNŞAAT  “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” ilkesini benimsiyor. Ticari itibar ve tecrübeleri ile Türkiye için ekonomiye katkısını sürekli olarak artıran PETEK İNŞAAT , kalite ve uygulama süreçleri açısından başarı ile yürütülen bir işletme olma özelliğini korumaktadır. 

PETEK İNŞAAT , köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak PETEK İNŞAAT , iş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile bugünden geleceğe girişimcilik ruhuyla uyumlu bir planlama yaparak, iddialı ve sürekli yenilikler getiren projelere imza atmaya devam edecektir.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0256) 214 23 15

BİZ SİZİ ARAYALIM